Kuhinja

izmenjava kuhinjskih receptov, ....

KazaloPortalCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Tokio hotel

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Demi*
ŠEFE
ŠEFE

Število prispevkov : 95
Registration date : 15/03/2009

ObjavljaNaslov sporočila: Tokio hotel   Ned Mar 15, 2009 8:34 pm

Tokio Hotel
je nemška pop-rock glasbena skupina, ki jo sestavljajo pevec Bill, kitarist Tom, bobnar Gustav in basist Georg.
Glasba je del njihovega življenja že vrsto let, od leta 2002 so imeli band Devillish- igrali so po klubih v domačem kraju, kasneje so se preimenovali v Tokio hotel in sredi leta 2005 zasloveli s pesmijo Durch den Monsun, najprej v Nemčiji, kmalu za tem tudi v vseh ostalih državah Evrope, zadnje leto pa jih je pot ponesla tudi v Severno in Južno Ameriko.

Izdali so 2 albuma v nemškem jeziku: Schrei in Zimmer 483, ter enega v anglešèini: Scream, ter vrsto singlov, marca 2009 pa prièakujemo tudi nov album, najprej v nemšèini, za tem pa še v angleščini.

Fantje so v času svojega delovanje pobrali že vrsto glasbenih nagrad,tudi najprestižnejše in to po vsem svetu.

Marca 2008 so se v okviru svoje turneje nameravali ustaviti tudi v Sloveniji a je na žalost pevčeva bolezen to preprečila.Držimo pesti, da nas obiščejo v prihodnji turneji

KOMENTARJI : ogabno,fuj,babe,luzeri.... NISO ZAŽELJENI!!!
majo pač mal drugačni izgled!
----

No zej me pa zanima vaše KULTURNO MNENJE!Laughing Če imate pa kkšno kritiko jo pa prosim UTEMELJITE! Cool
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://kuhinja.big-forum.net
Spamer
baby
baby

Število prispevkov : 10
Registration date : 18/03/2009

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tokio hotel   Sre Mar 18, 2009 8:39 pm

Hm.... js nimam nobene kritike!!! Kr mi je to najbolš skupina!!!Najbolš je itaq Bill!!! drunken Ka ni lep? Surprised
ne vem zakva majo eni kreteni tolko za povedat proti tej skupini!!!????Začela sm jih poslušat ko sm slišala prvi komadd....in Toma sm tud že vidla v živo in se slikala z nim!!!! - V Nemčiji...saj mam tam strica....
To je biu moj najbl kul trenutk v mojmu lajfuu!!!! I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

Tokio hotel
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1